Strona internetowa Katedry Polityki Ekonomicznej w nowej odsłonie. Zachęcamy do regularnych odwiedzin!

Katedra Polityki Ekonomicznej dołączyła właśnie do jednostek Uniwersytetu Łódzkiego, których strony internetowe zostały przeniesione do Multiportalu UŁ. Warto odwiedzić tę stronę, aby poznać bliżej zespół Katedry oraz jego dorobek publikacyjny, projektowy i organizacyjny.

Od kilku miesięcy trwa proces przenoszenia dotychczasowych stron internetowych jednostek Uniwersytetu Łódzkiego na Multiportal UŁ. Do grona tych jednostek dołączyła właśnie Katedra Polityki Ekonomicznej, która stanowi część Instytutu Gospodarki Przestrzennej.

Nowa odsłona strony internetowej Katedry prezentuje informacje o jej pracownikach i historii. Można się na niej zapoznać także z dorobkiem publikacyjnym, projektowym i organizacyjnym Katedry.

Strona Katedry jest regularnie aktualizowana. Udało się ją także zintegrować z nową stroną internetową Instytutu Gospodarki Przestrzennej, dzięki czemu część aktualności Katedry będzie publikowana również na stronie Instytutu.

Redakcja: mgr Anna Rutkowska