Szkoły wybierają nasze zajęcia w ramach programu Uniwersytet Zawsze Otwarty!

Uniwersytet Zawsze Otwarty to jeden z kilku programów współpracy Uniwersytetu Łódzkiego ze szkołami, w którym od początku jego istnienia uczestniczy Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny. Program adresowany jest przede wszystkim do uczennic i uczniów szkół średnich z Łodzi i województwa łódzkiego.

fot. archiwum mgr Katarzyny Himstedt

W dniu 17.01 na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym mieliśmy okazję gościć Uczennice oraz Uczniów XXIX Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi.

Młodzież uczestnicząca w warsztatach prowadzonych przez mgr Katarzynę Himstedt miała możliwość poszerzyć swoją wiedzę, słuchając zajęć pt. Jak skutecznie poruszać się po rynku pracy? Elastyczność i bezpieczeństwo na rynku pracy oraz dyskutując o zachodzących wokół nas zjawiskach społecznych z perspektywy ekonomicznej.

Zajęcia wywarły pozytywne wrażenie na uczestnikach!

Materiał źródłowy: mgr Katarzyna Himstedt oraz Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny
Redakcja: mgr Anna Rutkowska